Halkımızı Yeni Kaos ve Fitnelere Sürüklemek Niyetindeki Darbe Girişimini Lânetliyoruz!

Bismillahirrahmanirrahim

Kıymetli Halkımız,

Ülkemizi, halkımızı bir kez daha fitne çukurlarına itmeye çalışan bir darbeciliğe, düzenbazlığa, yeni bir fesatçılığa tanık olduk.

Yaşadığımız onca problemin, çaresizlik ve çözümsüzlüğün üzerine önümüze bir de darbecilik belasının konulmaya çalışıldığı günlere ulaştık.

Her şeyden önce halkımızın başına örülmeye çalışılan, hayatımızı yeni kaos ve fitnelere sürüklemek niyetindeki bu yeni darbe girişimini şiddetle lânetleyip reddettiğimizi güçlü bir şekilde beyan ederiz.

Yine bu şeytani plânı, halkımızın sokaklarda kurşunlanmasını, tankların caddeleri işgal etmesini, uçaklarla yapılan gözüdönmüşlüğü lânetliyoruz. Can veren masum insanlara rahmet, ailelere başsağlığı diliyoruz.

Değerli halkımız,

Önümüzdeki yeni ve çetin günlerde, darbe girişiminin tetiklemesiyle yaşanacak bütün sistem içi çekişmelerin ortaya çıkaracağı zorluklara karşı gücümüz yettiğince Hakk ve hakikatin yanında durmaya gayret edeceğiz. Fitne ve fesadı yaygınlaştırmak isteyen bütün açık ya da örtülü darbeciliklerin karşısında duracağız.

Âlemlerin Rabbi olan Allah darbelere, ihtirasların tetiklediği fitnelere, kaos ve karmaşalara fırsat vermesin, halkımızı yeni ateş çukurlarına düşmekten korusun, vahyin önderliğinden mahrum bırakmasın.

SAĞLIK İLKE-SEN YÖNETİM KURULU

Bir yanıt yazın